Publicat: 8 Noiembrie, 2018 - 09:51
Capete de afiș: Arsenal - Sporting Lisabona și Lazio - Olympique Marseille

Astăzi,  în etapa a patra din Europa League, vor avea loc următoarele confruntări:

Grupa A

22:00 Bayer Leverkusen - FC Zurich

22:00 Ludogorets Razgrad - AEK Larnaca 

 

Clasament:

1. Zurich (5-2) 9

 2. Bayer Leverkusen (9-7) 6

3. Ludogorets (3-5) 1

4. AEK Larnaca (3-6) 1

 

Grupa B

22:00 Celtic - RB Leipzig 

22:00 Rosenborg - FC Salzburg

 

Clasament:

1. FC Salzburg (9-3) 9

2. RB Leipzig (7-4) 6

3. Celtic (2-5) 3

4. Rosenborg (1-7) 0

 

Grupa C

22:00 Girondins Bordeaux - Zenit Sankt Petersburg

22:00 Slavia Praga - FC Copenhaga

 

Clasament:

1.Zenit Sankt Petersburg (4-2) 7

2. Slavia Praga (2-1) 6

3. FC Copenhaga (3-3) 4

4. Bordeaux (2-5) 0

 

Grupa D

17:50 Fenerbahce - Anderlecht 

22:00 Dinamo Zagreb - Spartak Trnava

 

Clasament:

1. Dinamo Zagreb (8-2) 9

2. Fenerbahce (5-6) 4

3. Spartak Trnava (2-4) 3

4. Anderlecht (2-5) 1

 

Grupa E

22:00 Arsenal - Sporting Lisabona 

22:00 Vorskla - Qarabag FK

 

Clasament:

1. Arsenal (8-2) 9 

2. Sporting (4-2) 6

3, Vorskla (4-6)

4. Qarabag FK (0-6) 0

 

Grupa F

22:00 Olympiacos - F91 Dudelange

22:00 Betis Sevilla - AC Milan 

Clasament:

1. Betis Sevilla (5-1) 7

2. AC Milan (5-3) 6

3. Olympiakos (3-3) 4 

4. Dudelange (0-6) 0

 

Grupa G

19:55 Rapid Viena - Villarreal 

19:55 Spartak Moscova - Glasgow Rangers

Clasament:

1. Villarreal (10-5) 5 

2. Glasgow Rangers (5-3) 5

3. Rapid Viena (3-8) 3

4. Spartak Moscova (3-5) 2

 

Grupa H

19:55 Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt

19:55 Lazio - Olympique Marseille

Clasament:

1. Eintracht Frankfurt (8-2) 9

2. Lazio (6-6) 6

3. Olympique Marseille (4-7) 1

4. Apollon (3-6) 1

 

Grupa I

 19:55 Genk - Besiktas

19:55 Malmo FF - Sarpsborg 08

 

Clasament:

1. Genk (7-5) 6

2. Sarpsborg (5-5) 4

3. Malmo FF (3-3) 4

4. Besiktas (5-7) 3 

 

Grupa J

:55 Akhisarspor - FC Sevilla 

19:55 FC Krasnodar - Standard Liege

 

Clasament:

1. FC Sevilla (12-3) 6

2. Krasnodar (4-3) 6

3. Standard Liege (5-7) 6

4. Akhisarspor (1-9) 0 

 

Grupa K

17:50 FC Astana - Jablonec 

19:55 Dinamo Kiev - Rennes

 

Clasament:

1. FC Astana (5-1) 5

2. Dinamo Kiev (6-5) 5

3. Rennes (3-5) 3

4. Jablonec (4-5) 2

 

Grupa L

19:55 BATE Borisov - Chelsea 

19:55 Vidi FC - PAOK Salonic 

 

Clasament:

1. Chelsea (5-1) 9

2. PAOK Salonic (4-4) 3

3. MOL Vidi (2-3) 3

4. BATE Borisov (4-7) 3

Tag-uri Institutii: